Chceš se i ty podílet na tvorbě těchto stránek? Tak nám pomož!


Jak?

Je to jednoduché, jelikož nemáme přístup k tolika rostlinám, o kterých píšeme tady na stránkách, rozhodli jsme se dát prostor i Vám. Nemusíte se už jen koukat, můžete přiložit i ruku k dílu!


Stačí pokud máte doma jakoukoliv rostlinu (palmy mrazuodolné, tropické, yuccy, agave, kaktusy, tropické ovoce nebo jinou exotiku která je i zde popsaná a ať už je v volně v zemi nebo jen v květináči), uvítáme její foto!

Pokud máte fotky více jednotlivých rostlin, neváhejte a pošlete fotky všech!

A nebo, pokud jste jen na svých cestách potkali exotickou rostlinu, vyfotili a rádi by jste nám takovou fotku poskytli, budeme velmi rádi!

Zájem máme o všechny fotky rostlin!


Co mám tedy dělat?

Vyfoťte Vaší rostlinu, tak aby hezky na fotce vynikla a pošte jí k nám na adresu obchod@tropik.cz. Uveďte i svoje jméno a bydliště, ale pokud to nechcete zveřejňovat, tak pošlete jen fotku, nebo nám k fotce připište Vaši žádost o neuveřejňování těchto údajů.


Na příkladu:

Pokud máte doma Trachycarpus fortunei a nafotili jste si ho pěkně v létě v plné vegetaci, nebo jste palmu odvětrali při zimní oblěvě a máte její fotku, nahrajte jí do počítače, s jejími rozměry si hlavu nelamte, ani s jijným formátem a pošlete ji k nám do Tropiku na adresu obchod@tropik.cz.

My se o Váš obrázek postaráme a vložíme jej, nebo respektive vyměníme jej za dosavadní obrázek, nebo jen přidáme na stránku, ať je na co se dívat.


Pokud využijete naší nabídky, zviditelnit Vaše rostliny, moc Vám děkujeme za přízeň!

 

Tým Tropik

 


DomůDomů